Święto Rawicza 2010
(31kB)(37kB)(28kB)
(29kB)Parada Przedszkolaków przez ulice i deptaki zakończona przed Ratuszem wypuszczeniem w powietrze ok. 700 szt. kolorowych balonów (40kB)
(20kB)(40kB)(41kB)

(24kB)(21kB)(24kB)
(35kB)Występy przedszkolaków z rawickich przedszkoli publicznych i niepublicznych(17kB)
(19kB)(16kB)(31kB)

Dnia 09.01.2009r z inicjatywy Rodziców dzieci sześcioletnich. Po raz pierwszy, a 22 lata istnieje przedszkole, odbył się "Bal karnawałowy" w Restauracji "Pod Topolami". Na Balu było 140 osób, tj. rodzice obecnie uczęszczających do przedszkola dzieci, ich przyjaciele i znajomi, rodzice przyszłych przedszkolaków, byłych przedszkolaków, oraz już dorośli absolwenci naszego Przedszkola .

Zabawa była wyjątkowo udana, orkiestra wspaniała a jadło smaczne, bawilismy się do rana. Podczas Balu Rodzice zorganizowali loterię fantową, ponad 100 nagród ufundowanych przez sponsorów oraz aukcję obrazów. Dochód w całości (po rozliczeniu to 3855,00 zł.) Rada Rodziców przeznaczyła na wyposażenie placu zabaw w ogrodzie przedszkola.
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, jak i organizatorom zabawy.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację zabawy karnawałowej oraz sponsorom nagród na loterię fantową:
J.T. Kopij
Kwiaciarnia FLORA
Zakład fryzjerski VENECJA
Hurtownia Chemiczna CHEMIO-LAND
Dzięki Państwa hojności zrealizujemy nasze marzenie o nowym placu zabaw dla dzieci.
Krystyna Bidowaniec
Katarzyna Czemarmazowicz
(48kB) (59kB)

(18kB)

W dniu 10 stycznia 2010 r. odbył się w Rawiczu XX Wielkopolski Przegląd "Śpiewamy Kolędy i Pastorałki". W Gimnazjum w Sierakowie odbyły się przesłuchania chórów szkolnych w ramach Programu "Śpiewająca Polska". W przeglądzie wzięło udział 17 chórów dziecięcych i młodzieżowych.
Dzieci z naszego przedszkola mimo, że wystąpiły w okrojonym składzie (z powody śnieżycy dotarła zaledwie 7) zdobyły "Srebrne pasmo"

(31kB)

Mój świat, moje marzenia

Nasi laureaci:
  • Michał Kryś - "Traktorem wiozę węgiel do przedszkola i do domu"
  • Marta Woźnica - "Na balu księżniczek"
  • Julia Lorenc - "Lot rakietą"
  • Iwo Maćkowiak - "Chcę spotkać Ufo"
  • Julia Dworak - "Na spacerze z moim psem. Chcę mieć guldena retriwera"
  • Wiktor Kopij - "Kosmiczna biedronka"

Lista nagrodzonych uczestników konkursu.